Ako sa živiť hudbou?

06.11.2018

Ako robiť dobrú propagáciu a PR koncertov, albumov a rôznych hudobných aktivít? Ako komunikovať s médiami a čo dať alebo nedať do tlačovej správy?

Po úspešných októbrových prednáškach v Trnave a v Trenčíne, pokračujeme v spolupráci s LALA Slovak Music Export vo vzdelávaní autorov hudby i používateľov hudobných diel. Naši kolegovia vám vysvetlia, čo je úlohou SOZA a ako vám môžu organizácie zastupujúce autorov pomôcť. V novembri sa stretneme v Liptovskom Mikuláši, Spišskej Novej Vsi a Prešove.
 

Témy a termíny prednášok:
 

Ako sa živiť hudbou / 28. 11. 2018 / Liptovský Mikuláš / Diera do sveta
Témou bude autorské právo  pre hudobníkov a marketing v hudbe. Vystúpia zaujímaví hostia z oblasti PR aj zástupcovia SOZA.Ako sa živiť hudbou / 29. 11. 2018 / Spišská Nová Ves / Fusion Restaurant
Aj tu bude témou autorské právo pre hudobníkov a marketing v hudbe. Vystúpia zaujímaví hostia z oblasti PR aj zástupcovia SOZA.
Vstup na podujatie je voľný, registrovať sa môžete na: https://goo.gl/forms/gbXj8VriHKhHXCBT2


 
 

Účtovníctvo a autorské právo pre hudobníkov / 30. 11. 2018 / Prešov / Wave
V Prešove sa pozrieme nielen na autorské práva pre hudobníkov či mýty a fakty o SOZA, aj na problematiku účtovníctva. Zorientovať sa tak môžete v pojmoch ako zrážkové dane či DPH a dozviete sa, či je pre vaše podnikanie v hudbe lepšia s.r.o., živnosť alebo občianske združenie.  Tešíme sa na Vás!